Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

2.5 yaşında İngilizce öğrenmiş model Aslıhan Karalar kimdir?

Magazin

17 Aralık 2017 Pazar 20:25:15

Son Güncelleme: 17/12/2017 22:26:24

2.5 yaşında İngilizce öğrenmiş model Aslıhan Karalar kimdir?

Aslıhan Karalar yeni gündemin en fazla merak edilen ismi olarak biliniyor.

Aslıhan Karalar

Türkiye bugün gündeminde henüz daha 2.5 yaşında İngilizce öğrendiğini iddia eden model Aslıhan Karalar’ı konuşuyor. Henüz daha çok genç olmasına ve magazin dünyasında bu kadar fazla ilk defa duyulmasına rağmen sosyal medyada ve çeşitli magazin sayfalarında şimdiden meşhur olan Aslıhan Karalar, henüz daha 18 yaşında. 18 yaşında olmasına rağmen yaşıtlarına oranla daha büyük durması ile daha büyük sanılan Karalar’ın yeni dönemde en fazla dikkat çekecek modellerden bir tanesi olacağı tahmin ediliyor.

Bunun yanında Aslıhan Karalar’ın henüz İngilizce, Fransızca bildiği, ancak Fransızca’yı da ortaokul döneminde iken öğrendiğini açıklaması büyük bir şaşkınlık yaşattı.

Bilkent Mezunu

Bilkent Uluslararası Laboratuvar Lisesi’nde okuyan Karalar’ın annesi ile babası ODTÜ Elektrik-Elektronik mezunu olduğu biliniyor. Lisede iken mühendis olmak isteyen ancak sonrasında karar değiştirerek model olmaya karar veren Karalar, Best Of Model yarışmasında birinci olduğunu ve bu sayede modellik kariyerine de giriş yapmış olduğunu ifade etti. Güzelliği ile dikkat çeken Karalar’ın yeni dönemde hangi alanlarda kendisini gösterecek olduğu şimdiden büyük merak konusu olmuş durumda.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı