Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

18 Eylül Reyting Sonuçları Kayıtdışı ne kadar izlendi?

Genel

19 Eylül 2017 Salı 10:32:24

18 Eylül Reyting Sonuçları Kayıtdışı ne kadar izlendi?

Yeni sezonun başlaması ile birlikte Pazartesi günü Atv, Fox Tv, Star Tv ve Kanal D rekabeti ekranlara damga vurdu. Asker, devlet ve polisiye konulu dizilerin ağırlıkta olduğu Pazartesi gününde Söz, açık ara fark ile tüm gruplarda lider oldu.

18 Eylül Reyting Sonuçları Kayıtdışı ne kadar izlendi?

Günün en merak edileni, Fox Tv’nin sezonun en iddialı dizilerinden olan Kayıtdışı’nın ne kadar izleneceği idi. İlk bölümü ile 3.55 reyting alan Kayıtdışı, total grubunda 6. sırada yer alırken, ab grubunda 2. ve abc1 grubunda ise dördüncü sırada yer aldı.

Geçtiğimiz sezona damga vuran Söz ise yeni sezona bomba gibi başladı. Tüm gruplarda birinci olan dizi, total grubunda 8.36 reyting alırken, kendisine en yakın rakibi ise 5.85 reyting elde etti.

5.85 reyting ile hemen Söz’ün arkasından total grubunun ikincisi olan Kırgın Çiçekler, abc1 grubunda da ikinci olurken, ab grubunda ise üçüncü sırada kendisine yer buldu.

Kanal D’nin kadrosu yenilenen dizisi İsimsizler ise, geçtiğimiz hafta hiç bir rakibi yokken elde ettiği birinciliği, rakip dizileri başlayınca kaybetti. 3.26 reyting alan İsimsizler, total grubunda 7. sırada yer aldı.

Fatih Portakal ile Fox Ana Haber’de 3.47 reyting alarak, Kayıtdışı ve İsimsizler gibi dizilerin önünde yer alarak, total grubunun beşincisi oldu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Genel

Yukarı