Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

16-18 Şubat 2018 Gişe Rakamları Belli oldu! Hadi Be Oğlum ne kadar izlendi

Kültür Sanat

19 Şubat 2018 Pazartesi 15:20:33

Son Güncelleme: 19/02/2018 17:50:28

16-18 Şubat 2018 Gişe Rakamları Belli oldu! Hadi Be Oğlum ne kadar izlendi

Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni filmi Hadi Be Oğlum gişedeki ilk haftasını tamamladı. Heyecanla beklenen film güçlü oyuncu kadrosu ve duygusal konusuyla dikkat çekmeyi başarmıştı. Peki, Hadi Be Oğlum ne kadar izlendi? Seyirci Hadi Be Oğlum filmini beğendi mi? İşte 16-18 Şubat Gişe rakamları.

16 Şubat’ta vizyona giren Hadi Be Oğlum filmi 2018’in öne çıkan yapımları arasında gösterilmeyi başardı. Cem Yılmaz’ın Arif v 216, Gülse Birsel’in Aile Arası ve Şahan Gökbakar’ın Kayhan filmleriyle gişede yarışan Hadi Be Oğlum dram türünü seven sinemaseverler tarafından heyecanla karşılandı. Başrolde Kıvanç Tatlıtuğ’un bulunması da seyircinin filme olan ilgisinin artmasını sağladı. Oyuncu kadrosunda Alihan Türkdemir, Büşra Develi, Yücel Erten gibi isimlerin bulunduğu filmde usta oyuncular Sezai Aydın ve Yıldız Kültür’de yer alıyor. Ayrıca ünlü sanatçı Feridun Düzağaç’ta ilk kez oyuncu olarak karşımıza çıkıyor. Yönetmen koltuğundaysa Bora Egemen oturuyor. Bir baba oğul hikayesinin anlatıldığı film vizyona girmeden önce Babam ve Oğlum filmiyle sıkça kıyaslanmıştı.

16 – 18 Şubat Gişe Rakamları (Boxofficeturkiye.com’dan alınmıştır)

Özellikle dramatik yönünün ağır basacağına dair ilk sinyaller fragmanlarda verilmişti. Fakat, vizyona girdikten sonra seyircinin önyargılarını parçalamayı başardı. Ali karakterinde izlediğimiz Kıvanç Tatlıtuğ’un başarılı performansı seyirciden tam not aldı. Hadi Be Oğlum filminin genç yıldızı Alihan Türkdemir’i ise Ali’nin oğlu Efe rolünde izliyor. Balıkçı Ali’nin hayatının merkezinde oğlu Ali yer almaktadır. Lakin, Efe’nin psikolojik sorunları ve içine kapanık bir çocuk olması sebebiyle istediği yakınlığı kuramamıştır. Efe’nin hayatının dönüm noktası ise müzikle buluşması olacaktır. Gözyaşlarının sel olup aktığı film Türkiye genelinde 354 seansta yayınlanmaktadır. İlk haftanın gişe rakamları ise 101 bine yaklaşmayı başardı. Öte yandan yapımcı Fırat Parlak gişede rekor kırmayı beklediklerini açıklamıştı. Fakat, olumlu eleştiriler kadar olumsuz eleştirilerde alan filmin rekora koşması zor görülüyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı