Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

15 Temmuz Pazar Reyting Sonuçları Dünya Kupası mı? Film mi?

Televizyon

16 Temmuz 2018 Pazartesi 11:31:17

15 Temmuz Pazar Reyting Sonuçları Dünya Kupası mı? Film mi?

15 Temmuz 2018 Pazar günü reyting sonuçları açıklandı! 2018 Dünya Kupası final mücadelesi Fransa Hırvatistan maçı ile TV8 ekranlarında yayınlanan Cehennem Melekleri 3 filmi reyting 1.liği için kıyasıya mücadele verdi. Peki reyting listesinde hangi programlar yer aldı? Sizler için hazırladık…

Rusya’nın ev sahipliğinde düzenlenen 2018 Dünya Kupası’nda final heyecanı yaşandı! Yarı finalde İngiltere’yi deviren Hırvatistan ile Belçika’yı saf dışı bırakan Fransa 2018 Dünya Kupası finalinde kozlarını paylaştı. Bol gollü geçen mücadele 4-2 Fransa üstünlüğüyle tamamlandı ve Fransa Dünya Kupası’nı müzesine götürdü. İzleyiciler de 15 Temmuz Pazar günü en çok Dünya Kupası finali Fransa Hırvatistan maçını izledi!

Reytinglerde hem AB hem de TOTAL reyting sınıfında birinciliği Fransa Hırvatistan maçıyla TRT 1 ekranları aldı! TRT 1 ekranlarından yayınlanan Dünya Kupası heyecanı bu maçla sona erdi. Reyting sıralamasında ikinciliği birçok devlet başkanının katıldığı FIFA 2018 Dünya Kupası ödül töreni aldı. TOTAL grubunda üçüncülük TV8 ekranlarında yayınlanan Cehennem Melekleri 3’ün olurken 4.lüğe de yine TV8’in 15 Temmuz Şehitleri Anma ve Demokrasi Programı aldı.

REYTİNGLERDE DİZİ RÜZGARI ESECEK!

Rusya’da düzenlenen 2018 Dünya Kupası’nın sona ermesiyle birlikte ve de yeni sezonun yakınlaşmasıyla artık reyting listelerinde dizilerin daha üst sıralarda yer alması bekleniyor. Özellikle yaz dizilerinin başarılı grafiklerini daha da başarılı reyting sıralamalarıyla sürdürmesi ön görülüyor.

 

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı