Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

12 yıl aradan sonra Münaşaka oyunu ile sahnede

Kültür Sanat

24 Aralık 2016 Cumartesi 21:49:52

Son Güncelleme: 04/07/2018 21:46:21

12 yıl aradan sonra Münaşaka oyunu ile sahnede

12 yıl aradan sonra Uniq Hall’da Münaşak adını verdiği tek kişilik gösterisi ile sahneye çıkan Yılmaz Erdoğan’ın gösterisine yoğun ilgi vardı.

yılmaz erdoğan münaşaka tek kişilik oyun

Başarılı oyuncu ve yönetmenin, Çok Güzel Hareketler Bunlar komedi şovunda ki öğrencilerinden olan Bülent Emrah Parlak eşi ile birlikte gösteriye katılanlar arasındaydı. Çiçeği burnunda baba, babalık duygusu ile ilgili olarak “bebeği ile aralarında bir bağ olduğunu, çok mesai yapamadığını ve her şeyin doğru zamanda olduğunu” söyledi.

Oya başar ve oğlu Umut Kırca’da gösteriye gelenler arasında idi. Son günlerde magazin gündemini meşgul eden babalarının mirasını reddettiğine ilişkin haberler sorulunca ise sessiz kalmayı tercih eden Kırca, bu konunun çoktan kapatıldığını söyledi.

Hala Amerika’da yaşayan Erdoğan’ın kızı Berfin’de gösteriyi izleyenler arasında idi ve ilk defa babasının böyle bir gösterisini seyredeceği için çok heyecanlı olduğunu söyledi. Amerika’da ne ile meşgul olduğu yönünde ki sorulara ise “Yemek yapımı üzerine çekilen bir televizyon programında yardımcı aşçı” olarak çalışıyorum diyen Berfin yakın zaman içinde Türkiye’ye dönmeyi düşünmediğini söyledi.

(Uçankuş)

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı