Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

11 Ocak 2017 Reytingleri – Diriliş Ertuğrul tahtını geri aldı

Televizyon

12 Ocak 2017 Perşembe 11:45:26

11 Ocak 2017 Reytingleri – Diriliş Ertuğrul tahtını geri aldı

Atv ekranlarının yeni dizisi Bu Şehir Arkandan Gelecek, önce ki hafta diğer diziler tatilde yayınlandığı için tek başına yayınlanmış, bu nedenle de reytinglerde ezici bir izlenme ile ilk sırada yer almıştı.

11 Ocak 2017 Reytingleri - Diriliş Ertuğrul tahtını geri aldı

Bu hafta ise durum öyle olmadı, Bu Şehir Arkandan Gelecek 11 ocak Total ve AB gruplarında ki reytingi ile oldukça geri de kalıp, hayal kırıklığı yarattı.

Atv akıllı bir strateji ile tüm dizilerin tatilde olduğu hafta Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisini başlatmış ve o boşluk anında dizinin izlenip beğeni ve merak uyandırarak 2. bölümünde de iyi bir izlenme yakalamasını hedeflemişti.

Strateji güzel olsa da, beklentiler umulduğu gibi olmadı. Yayınlandığı günden bu yana Çarşamba günlerinin kesintisiz lideri olan Diriliş Ertuğrul, özet yayını ile birlikte total ve ab grubunun iki sırasına tabiri caizse kaçık çaktı.

Total’de doğum heyecanının yaşandığı No 309 kendisine 3. sırada yer bulurken, Star Tv’nin başarılı dizisi Kara Sevda, Show Tv ana haberin ardından 5. sırada yer alabildi. 2. bölümü ile ekranlara gelen Bu Şehir Arkandan Gelecek ise 4.76 rating ve 10.23 share ile ancak 8. sırada yer alabildi.

AB grubunda ise 3. sıra Fatih Portakal ile Ana Haber’in olurken, Kara Sevda 4. sırada, No 309 5. sırada ve Bu Şehir Arkandan Gelecek 6. sırada yer aldı. Kanal D’nin Poyraz Karayel’i ise Total’de 18. sırada yer alırken AB grubunda 8. sırada yer aldı.

11 ocak 2017 total reytingleri

11 ocak 2017 ab reytingleri

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı