Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

10 Ocak Reyting Sıralaması – O haber programı reytingleri yine salladı

Televizyon

11 Ocak 2017 Çarşamba 15:29:14

Son Güncelleme: 11/01/2017 15:30:22

10 Ocak Reyting Sıralaması – O haber programı reytingleri yine salladı

Show Tv’nin Ana Haber programı son zamanlarda reytinglerde ilk sırada sık sık yer almaya başladı. 10 Ocak tarihinde de bu alışkanlığını tekrar etti ve tüm diğer o programları geride bıraktı.

10 Ocak 2017’de reytinglerde Show Tv Ana Haber’i boy göstermeye devam etti. Atv’nin Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ı, Star Tv’nin de Anne’sinin yayınlanmadığı 10 Ocak akşamını iyi bir şekilde değerlendirdi.

10 ocak Total verilerine Ana Haber bültenleri damga vurdu. Öyle ki 1. sırada yer alan Show Ana Haber’i, 2. sırada takip eden Müge Anlı ile Tatlı Sert programının ardından, 3. sırada da yine bir haber programı olan Fatih Portakal ile Fox Ana Haber takip etti.

Total ve AB sıralarında büyük farklılıklar gözlendi. Total’de 1. sırada yer alan Show Tv Ana Haber’i, AB’de kendisine 8. sırada yer bulabildi. Total’de 4. sırada yer alan O Ses Türkiye ise AB grubunda 1. sırada yer aldı.

Fatih Portakal ile Fox Ana Haber, AB grubunda da 2. sırada yer almayı başardı.

Salı akşamı yalnızca Kanal D ve Show Tv’de dizi yayınlandı. Buna göre Kanal D’de yayınlanan Hayat Şarkısı, Total’de 5. sırada yer alırken, AB’de 3. sırada idi. Show Tv’nin yakında final yapacak olan Gülümse Yeter dizisi ise Total’de 14. sırada, AB’de 21. sırada yer bulabildi.

10 ocak total reytingleri

10 ocak ab reytingleri

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı