Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

1 Nisan 2017 Cumartesi Reyting Sonuçları Yeni Gelin Zirvede!

Televizyon

2 Nisan 2017 Pazar 12:44:05

1 Nisan 2017 Cumartesi Reyting Sonuçları Yeni Gelin Zirvede!

Show Tv’nin Yeni Gelin’i Survivor’ı indirdi! 1 Nisan 2017 Cumartesi günü reytinglerinde, ilk bölümü itibari ile büyük bir beğeni ile izlenen ve reytingleri hızlı adımlarla tırmanan Yeni Gelin, total grubunun birincisi oldu.

1 Nisan 2017 Cumartesi Reyting Sonuçları Yeni Gelin Zirvede!

Güzelliği ile izleyenleri büyüleyen dizinin yeni gelin’i Jessica May Drociunas, oyunculuğu ile de takdir toplarken, usta isimlerin yer aldığı dizi reytinglerde başarılı şekilde ilerlemeye devam ediyor. Total grubunda Survivor’ı devirerek 7.76 reyting ile 1. olan dizi, AB grubunda 6. olurken, ABC1 grubunda da 3. oldu.

Tv 8’in reyting rekortmeni yarışması Survivor, 7.54 reyting alarak, 0.22 reyting farkı ile totalde birinciliği kaptırırken, AB VE ABC1 gruplarında günün en çok izleneni oldu.

Kalbimdeki Deniz dizisi ise, Yeni Gelin’in yayınlanmaya başlaması ile günün en çok izlenen dizisi olma ünvanını kaybetmişti. Sonrasında istikrarlı devam eden Fox’un dizisi, son bir kaç haftadır olduğu gibi total grubunu 3. sırada tamamlarken, AB VE ABC1 gruplarında 2. sırada yer aldı.

Star Tv’de 2. bölümü ile ekranlara gelen Fazilet Hanım ve Kızları büyük bir sıçrama yaptı ve, total grubunda 4.37 reyting ile 4. sırada yer alırken, AB grubunda 3., ABC1 grubunda ise 4. sırada yer aldı.

Erdal Beşikçioğlu’lu Adı Efsane ise, ilk bölümleri sonrası yükselişe geçmişken, son haftalarda reyting kaybetmeye devam ediyor. Dünde kaybı sürdüren Adı Efsane, 3.23 reyting ile haber bültenleri ve rakip dizilerin özetlerinin bile arkasında kalarak total grubunu 11. sırada tamamladı.

TOTAL GRUBU
1 Nisan 2017 Cumartesi Total Grubu Reyting Sonuçları Sıralaması
AB GRUBU
1 Nisan 2017 Cumartesi AB Grubu Reyting Sonuçları Sıralaması

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı