Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Marcia Clark’ın Polisiye Dram’ı NBC’de pilot olarak yayınlanacak

Dizi Haberleri

25 Aralık 2016 Pazar 22:40:47

Son Güncelleme: 30/12/2016 18:41:32

Marcia Clark’ın Polisiye Dram’ı NBC’de pilot olarak yayınlanacak

Eski O.J. Simpson savcısı Blood Defense (Kanlı Savunma) adlı romanını televizyona uyarlayacak.

marcia clark nbc polisiye dram

FX kanalındaki The People vs. O.J. Simpson: American Crime Story ile başarısından sonra eski savcı Marcia Clark kendi şovunda bir şans yakaladı.

NBC Clark’ın Blood Defense adlı romanından uyarlanacak polisiye dram için bir pilot gösterimi kabul etti. Kendisi ABC Studios ve Mandeville TV için yazar-yapımcı olan Elizabeth Craft ve Sara Fain ile birlikte bölümleri yazıyor olacak. Projenin merkezinde, Los Angeles’taki cinayet doğrultusunda bir polis dedektifini savunmak için davayı kabul ettiğinde kariyeri altüst olan amansız ceza savunma avukatı Samantha Brinkman olacak. Halk tarafından bilinen ve sevilen bu karakterin geçmişinden bazı karanlık sırlar da ortaya çıkacak.

Dizinin yapımcılığını Clark, Craft ve Fain’in yanı sıra Mandeville’dan David Hoberman, Todd Lieberman ve Laurie Zaks’de üstlenecek. Simpson cinayet davasında baş savcı olarak ün kazanan Clark, son günlerde Ryan Murphy’nin beğenilen antoloji serisi ile halkın karşısına çıkmıştı ki, Sarah Paulson’ı canlandırdığı rolü ile Clark Emmy adaylığı kazanmıştı. Kendisinin popüleritesi ESPN belgeseli olan O.J.: Made In America’nın galasında da pekiştirilmişti.

Clark savcılıktan ayrılacak yazmaya odaklandı ve savcı Rachel Knight’ı konu aldığı bir dizi polisiye gerilim dizilerini yazdı. Bunların arasında The Competition, Killer Ambition, Guilt by Degrees ve TNT’nin dram olarak geliştirdiği Guilt by Association bulunuyor. Julia Stiles ile başrolde bir pilot gösterime hazırlanmasının yanı sıra dizi resmi olarak yayına hiç alınmadı. Clark’ın son kitabı olan Blood Defense Mayıs ayında yayınlanmaya başlayacak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı