Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Bryan Singer, Legion TV Dizisinin Gelecekteki X-Men Filmleri ile “İlişkili” Olacağını Açıkladı

Dizi Haberleri

24 Aralık 2016 Cumartesi 20:46:25

Son Güncelleme: 24/12/2016 20:46:55

Bryan Singer, Legion TV Dizisinin Gelecekteki X-Men Filmleri ile “İlişkili” Olacağını Açıkladı

FX’in yaklaşan Legion televizyon dizisi büyük X-Men dünyasından esinlenilmiş bağımsız bir dünya gibi görünse de, film serinin babası Bryan Singer dizinin bir şekilde gelecekteki X-Men filmleri ile ilişkili olacağını onayladı.

bryan singer'dan legion dizisi hakkında bilgi

Edinburg Televizyon Festivali sırasında Singer, Legion’un “X-Men evreninin bir parçası” olacağını ancak “tamamen kendisine has” olacağını açıkladı. Aynı zamanda hem Legion’ın hem de henüz adı konmamış diğer X-Men TV dizisinin “gelecekteki X-Men filmleri ile ilişkili” ve Legion’ın “gerçekten iddialı, eğlenceli ve çok özel bir hikayesi” oalcağını açıkladı.Legion Fargo’nun Noah Hawley’i tarafından yaratıldı ve David Haller (Dan Stevens) adında psikolojik belirtilerinin hayallerindekilerden çok öte olabileceği bir şizofrenin hikayesini anlatıyor. Aynı zamanda Fox ve Marvel Televizyonundaki diğer aksiyon dolu X-Men dizileri de Burn Notice yaratıcısı Matt Nix tarafından hazırlanıyor.

Legion hakkında daha fazla bilgi için Comic-Con’da yayınlanan fragmanı izleyebilir ve ardından Hawley’in X-Men’i televizyona getirmek hakkında ne söylediklerini öğrenebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı