Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Zuhal Topal yapımcısını mahkemeye veriyor

Zuhal Topal yapımcısını mahkemeye veriyor

Televizyon

Zuhal Topal yapımcısını mahkemeye veriyor

İzdivaç programı ile ilgili ilk kararı vererek programı yayından kaldıran Star Tv’de, izdivaç programı sunan Zuhal Topal, yapımcısını mahkemeye vermeye hazırlanıyor.

Evlilik programlarının gündemden kaldırılacağı haberlerinin biri gidip biri gelirken bu süreçte sessizliğini koruyan Zuhal Topal, şok bir açıklama yayınladı.

Star Tv ve başka kanallarla farklı bir format ile programını tekrar yayına sürme konusunda görüşmelerini sürdürdüğünü belirten Topal, bir süredir ödemelerini alamadığını açıkladı.

İşte programı yayından kaldırıldıktan sonra Zuhal Topal’dan ilk açıklama:

Uzun süredir kamuoyu hassasiyeti nedeniyle gözlerin izdivaç programları üzerinde olması, Star TV yönetiminin yeni sezonda bu içerikte yayın yapmama kararı alması üzerine yeni formatlarla Star TV ve diğer kanallar ile görüşmelerimiz devam etmektedir.

Yapımcı firma Artı Film ve Soho Film tarafından “Zuhal Topal’la” isimli programda uzun süredir manevi haklarıma ve sanatçılık haklarıma özen gösterilmediği, alacaklarım ödenmediği halde yayının devamlılığı için yayıncı kanala ve izleyicilere olan saygım nedeniyle programa çıkmaya devam ettim.

Yapımcılar aleyhine ihtarlar gönderdiğim halde kişilik haklarım suiistimal edilmeye devam edildi. Önümüzde ki hafta avukatım kanalı ile yapımcılar aleyhine mahkemeye müracaat edeceğim. Bunun dışında şimdiye kadar her hangi bir konuda açıklama yapmadığım bilinmektedir. İlerleyen günlerde pek çok konuya açıklık getireceğim.

Zuhal TOPAL


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı