Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Zuhal Olcay’ın annesi hayatını kaybetti

Magazin

Zuhal Olcay’ın annesi hayatını kaybetti

Şarkıcı ve oyuncu Zuhal Olcay, kısa süre önce kaybettiği babasının ardından, dün de annesini toprağa verdi. Çok üzgün olduğu gözlenen Olcay, dün sevenlerinin de katıldığı cenaze töreni ile annesini defnetti.

Zuhal Olcay'ın annesi hayatını kaybetti

Müzisyen Mazlum Çimen ile birlikte olan Zuhal Olcay’ın, 79 yaşında ki annesi Süheyla Takmaz hayatını kaybetti. Sanat camiasında ki dostları Olcay’ı bu acı gününde yalnız bırakmadı.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın başrolleri Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır’da, Zuhal Olcay’ı teselli etmek için cenaze töreninde yer alan isimler arasında idi.

Bir süredir birlikte olduğu Mazlum Çimen’in de bir an bile yalnız bırakmadığı Olcay, annesi ve üzüntüsü ile ilgili de konuştu.

Zuhal Olcay, “Annem herkesin pamuk teyzesiydi. Dünyanın en iyi insanıydı. Üç ay önce beyinde pıhtı atması oldu, tedavi görüyordu. 79 yaşındaydı ama gayet dinçti. Sekiz ay önce babamı kaybetmiştim, şimdi de annem. Arka arkaya gittiler, Allah geride kalanlara ömür versin” dedi.

Bu acı kaybı ile de Zuhal Olcay, 1 yıl içerisinde hem babasını hem annesini kaybetti. Süheyla Takmaz’a rahmet, yakınlarına da baş sağlığı diliyoruz.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı