Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Zahide Yetiş Aynur kimdir? Ne ameliyatı oldu?

Magazin

Zahide Yetiş Aynur kimdir? Ne ameliyatı oldu?

Zahide Yetiş sakallı kadın olarak tanınan 40 yaşındaki Aynur’u kurtardı.

Zahide Yetiş’in programına katılarak kendisinin 30 yaşından beridir bazı sorunlar yaşadığını belirten Aynur isimli kadın Yetiş tarafından masrafları karşılanarak ameliyat edildi. Türkiye’nin uzun yıllardan beridir ekranlardan tanıdığı Zahide Yetiş, sağlık alanında bilgi sunan ve hastaların derdine deva olmaya devam eden bir isim olarak ekranlara çıkarken, 40 yaşındaki Aynur’un değişimi ile birlikte de herkesi şaşırtmayı başardı.

Sakalları Çıkıyordu

40 yaşındaki kadının 30 yaşından itibaren sakallarının çıkmaya başladığını, ilk etapta kendisinin sakallarını almasına rağmen daha sonrasında tekrar sakallarının çıktığını açıkladı. Bu durum dolayısı ile kendisinin kadın görünümünü kaybettiği, bundan dolayı tesettürlü dolaşmak zorunda kalan Aynur’un ameliyat sonrasında sakal çıkması sorunundan kurtulduğu açıklandı.

Yetiş ile stüdyoya gelen Aynur, teşekkür etmesinin yanında artık sakallarının çıkmadığını ve cildinin daha güzel olduğunu açıkladı. Eşarbını çıkararak stüdyoda yeni görünümü ile seyircileri şaşkına çeviren genç kadının bundan sonraki hayatında hiçbir şekilde suratında sakal çıkmasının imkansız olduğu ameliyatın çok başarılı bir şekilde uzman hekimlerce tamamlandığı ifade edildi. Yetiş’in bir hayatı daha kurtarması duygu dolu anların yaşanmasıyla beraber son buldu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı