Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Zafer Algöz ve Demet Akbağ ilk defa aynı filmde!

Zafer Algöz ve Demet Akbağ ilk defa aynı filmde!

Film Haberleri

Zafer Algöz ve Demet Akbağ ilk defa aynı filmde!

Tiyatro, dizi ve sinema oyunculuğu yapan iki ünlü isim Demet Akbağ ve son olarak Arif V 216 filminde rol alan başarılı oyuncu Zafer Algöz, aile komedisi olarak sinemaseverler ile buluşacak olan filmde birlikte rol alacaklar.

Son dönemlerde beyazperde’ye taşıdığı pek çok filme imza atan TAFF ve, Murat Şeker’in sahibi olduğu SugarWorkz’ün yapımcılığını birlikte üstlendikleri Görevimiz Tatil’de filmi 2018’de izleyici ile buluşacak.

İlk defa aynı projede yer alacak olan iki usta ismin oynayacağı Görevimiz Tatil’de filminin yönetmenliğini Murat Şeker üstlenirken, senaryosunu da Ali Tanrıverdi ile birlikte kaleme alacak.

Demet Akbağ ve Zafer Algöz’ün karı-kocayı oynayacağı film, eğlenceli bir aile komedisi ile izleyenlerin içini ısıtırken, bol bol da güldürecek. Önümüzdeki hafta çekimlerine başlanması planlanan film vizyona da 2018 yılında girecek.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı