Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Yurdaer Okur, rolünü çalışıyor

Yurdaer Okur, rolünü çalışıyor

Dizi Haberleri

Yurdaer Okur, rolünü çalışıyor

KKTC’de üzerinde 1 gram uyuşturucu bulunması sonrasında göz altına alınarak, mahkemeye çıkarılan Yurdaer Okur, 10 bin TL peşin, 100 bin TL senet ile serbest bırakılmıştı.

KKTC’de göz altına alınması sonrasında, Atv’de yayınlanmaya başlayacak olan Bir Deli Sevda dizisinin tanıtım fragmanı yayından kaldırılmış, Yurdaer Okur’un yer aldığı fotoğraf karesi de düzeltilerek, onun yer almadığı bir fotoğrafla değiştirilmişti.

Bu gelişmeler sonrasında Yurdaer Okur’un dizi kadrosundan çıkarılıp çıkarılmadığı merak konusu olurken, yapımcı firma açıklama yaparak, böyle bir durumun söz konusu olmadığını ifade etmişti.

Bu açıklamalar ışığında başarılı oyuncunun akıbetinde bir değişiklik olup olmayacağı merak konusu olurken, Yurdaer Okur dizi setine giderek rolünü çalışmaya başladı.

Setten çekilip paylaşılan görüntülerde işinin başında olduğu görülmesi sonrasında da, iddiaların gerçeği yansıtmadığı kesinleşmiş oldu.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı