Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Youtube’da Komedi Spaghetti şovunun konuğu Gupse Özay oluyor

Youtube'da Komedi Spaghetti şovunun konuğu Gupse Özay oluyor

Televizyon

Youtube’da Komedi Spaghetti şovunun konuğu Gupse Özay oluyor

Yalnızca Youtube’da yayınlanacak olan bir komedi şovuyla her hafta izleyiciler ile buluşacak olan, Danilo Zanna’nın sunumu ile Komedi Spaghetti’ye sürpriz bir konuk katılıyor.

Görümce filmi ile vizyonda büyük başarı eden Gupse Özay’a, filminde eşlik eden İtalyan Şef Danilo Zanna, Sohbet, dans, eğlenceli oyunlar, müzik ve eğlence içerikli bir şov ile Youtube’da bir ilke imza atmaya hazırlanıyor.

Türk televizyonlarında yayınlanan yemek programları sayesinde, Türkiye’de de hatrı sayılır bir hayran kitlesine sahip olan Zanna, komedyen ibrahim Büyükak’ın konuk olduğu ilk programını gerçekleştirmiş ve büyük beğeni toplamıştı.

Programa devam eden Zanna’nın, 2. ve 3. hafta da programına konuk olacak olan isimler, Görümce filminde birlikte rol aldığı Gupse Özay ve Eda Ece olacak.

Çarşamba günleri yayınlanan ve yapımcılığını Muse Network’un üstlendiği şov programı ayrıca Cuma ve Cumartesi günleri de özel videolar paylaşacak.

Program formatının en dikkat çeken özelliği ise ‘meydan okuma’ bölümleri oldu.


Muğla Marmaris'te yaşıyorum. Uzun yıllardır profesyonel olarak web yöneticiliği ve çeşitli platformların editörlüklerini üstlendim. Dürüst, ilkeli ve etik habercilik en önemli kriterim olup, sizlere içerik kapsamımız dahilinde en güncel haberleri sunmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı