Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Yılmaz Morgül’den tarihi gaf

yılmaz morgülden tarihi gaf

Televizyon

Yılmaz Morgül’den tarihi gaf

Yılmaz Morgül Tv 8 ekranlarında sunduğu Yılmaz Morgül ile Mutlu Günler programında tarihi bir gaf’a imza attı.

Acun Ilıcalı’nın sunduğu Survivor programına katıldıktan sonra ekranların tekrar aranan yüzleri arasına giren Yılmaz Morgül, yine Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Tv 8 ekranlarında Yılmaz Morgül ile Mutlu Günler Türkiye programını sunuyor.

Pazartesi günü sunduğu programda büyük bir gaf yaptı. Hakan Altun’u konuk aldığı dünkü programında, programın finalinde rahmetli Yılmaz Gürses’in “Elveda Gençliğim” adlı şarkısını seslendirdikten sonra merhum sanatçıyı saygıyla andığını belirten Morgül, sonrasında herkesi şaşırtan gaf’ını yaptı.

Yıldırım Gürses’in TRT sanatçısı olan eşi Ayla Gürses’in ekranı başında olduğunu belirtip, “Ayla Hanım’a sevgilerimi sunuyorum” dedi. Halbuki Ayla Gürses geçtiğimiz yıl 69 yaşındayken gözlerini hayata yumup, hakk’ın rahmetine kavuşmuştu.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı