Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Yılmaz Morgül’den havuz başında fotoğraf

Yılmaz Morgül'den havuz başında fotoğraf

Magazin

Yılmaz Morgül’den havuz başında fotoğraf

Ünlü şarkıcı Yılmaz Morgül, sosyal medya hesabından paylaştığı havuz başında ki fotoğrafı ile 100 binin üzerine beğeni alırken, fotoğrafa onlarca da yorum yapıldı.

Survivor Ünlüler takımına katılarak kaybettiği popülerliği tekrar geri kazanan başarılı şarkıcı, renkli kişiliği ile Ada’ya renk katmıştı.

Yarışmadan elenmesi sonrasında eski günlerine geri dönen Yılmaz Morgül, çok kısa sürede sayısız konser’e çıkarak, müzikseverleri mest etmişti.

Sosyal medya’da 500 binin üzerine takipçisi bulunan Yılmaz Morgül, bu fotoğrafın altına da “Bodrum. Güneş ile aşk” notunu düştü.

Dikkat çeken ise Yılmaz Morgül’ün vücut çalışmaya başlamış olması oldu, öyle ki vücudunda ki kasların diğer açıklaması resmin photoshop ile oynanmış olması olurdu!


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı