Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Yılmaz Erdoğan imzalı Tatlım Tatlım’dan ilk fragman geldi

Yılmaz Erdoğan imzalı Tatlım Tatlım'dan ilk fragman geldi

Film Haberleri

Yılmaz Erdoğan imzalı Tatlım Tatlım’dan ilk fragman geldi

Senaryosunu usta isim Yılmaz Erdoğan’ın yazdığı, yine yönetmenliğini kendisinin üstlendiği birbirinden ünlü isimlerin kadrosunda yer aldığı Tatlım Tatlım filminden ilk fragman paylaşıldı.

Yılmaz Erdoğan’ın yazıp yönettiği, Aylin Kontente, Büşra Pekin, Gupse Özay, Şebnem Bozoklu, Bülent Emrah Parlak, Çağlar Çorumlu, Fatih Artman ve Serkan Keskin’in başrollerinde yer aldığı, BKM filmi olan “Tatlım Tatlım” dan ilk tanıtım fragmanı geldi.

Tatlım Tatlım’ın konusu

Dört ayrı çift aynı partide tanışır ve aralarında tatlım-tatlım bir ilişki başlar ise.. Ve bu haybeden gerçeküstü bir aşk ise… İlişkinin her evresi bir durum komedisi iken, bir an hoşlaşılıp ardından hemen didişilir ise… Akla şöyle bir soru gelebilir mi: Ey sevgili sevgililer sizin aşka işiniz yok mu?

Yazan / Yöneten: Yılmaz Erdoğan
Yapımcı: Necati Akpınar
Yardımcı Yönetmen: Onur Bilgetay
Görüntü Yönetmeni: Gökhan Tiryaki
Müzik: Jingle House

Tatlım Tatlım Fragmanı

Loading the player...


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı