Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Yılın beklenen filmi Yanlış Anlama 27 Ekim’de sinemalarda

Film Haberleri

Yılın beklenen filmi Yanlış Anlama 27 Ekim’de sinemalarda

Şevket Çoruh ve İlker Ayrık’ın başrollerini paylaştığı Yanlış Anlama isimli komedi filminin vizyon tarihi belli oldu. Ekim’de izleyici ile buluşacak olan film, yılın en çok beklenen filmleri arasında yer alıyor.

Yılın beklenen filmi Yanlış Anlama 27 Ekim'de sinemalarda

Çakallarla Dans serisinde de birlikte harika bir uyum yakalayan iki başarılı oyuncu bir başka komedi filminde daha bir aradalar.

Filme adını da verdiği üzere, film yanlış anlamalar üzerine kurgulanan bir komedi yapımı olarak beyazperde’ye taşınıyor. Türkiye yanı sıra Azerbaycan’ın da önemli isimleri filmde yer alıyor.

Şevket Çoruh ve İlker Ayrık’a Türkiye’den Hakan Bilgin, Bahadır Efe, Duygu Karaca ve Pelin Sönmez gibi isimler eşlik ederken, Azerbaycan’dan da Pervin Abiyeva, Islam Mehreliyev ve Ferda Amin gibi isimler oyuncu kadrosundalar.

DADA yapımcılığında beyazperde’ye taşınan komedi filminin dümeninde Ulaş Cihan Şimşek otururken, senaryosunu ise Ayberk Çınar yazdı.

Türkiye ve Azerbaycan arasında ki samimi ilişkilerin komik bir kurgu ile ele alındığı Yanlış Anlama, 27 Ekim’de vizyonda olacak.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı