Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Yıldız Tilbe ile Sezen Aksu küslüğü sona erdi!

Magazin

Yıldız Tilbe ile Sezen Aksu küslüğü sona erdi!

Yıldız Tilbe ile Sezen Aksu uzun süren yılların ardından barıştı.

Uzay Heparı ile bir dönem sevgili olan ve bu sırada kendisinin destekleri ile sektöre giren Yıldız Tilbe’nin Uzay Heparı ile tek gecelik ilişki yaşadığını öğrenen Sezen Aksu bunun hemen ardından Yıldız Tilbe ile konuşmama kararı almış ve ikili yıllardan beridir birbirlerinden uzak kalmıştı. Eski günlerinde iki yakın arkadaş olan Yıldız Tilbe ile Sezen Aksu‘nun küslüğü ise geçtiğimiz gün Tilbe’nin attığı adım ile birlikte sona erdiği açıklandı.

Yapılan açıklamada geçtiğimiz gün akşam saatlerinde Sezen Aksu’nun evine giden Yıldız Tilbe, Aksu’nun kendisini kabul etmesinin ardından uzun süre dertleşti. 1993 yılında ”Kanat” isimli çocuğu dünyaya gelen Uzay Heparı’nın Sezen Aksu’dan ayrılmasının ardından evlendiği ve 1 yıl sonrasında geçirdiği motor kazasında hayatını kaybettiği o dönemin basınında oldukça fazla yer almıştı.

Uzun Süre Konuştular

Yıldız Tilbe ile Sezen Aksu uzun süre evinde beraber vakit geçirirken, ikilinin küslüğünün bitmesi hayranlarını oldukça fazla sevindirdi. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Tilbe, herhangi bir açıklama yapmazken ikilinin yeni dönemde yakın arkadaşlıklarının eskiden olduğu gibi devam edecek olduğu tahmin ediliyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı