Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Yeşim Salkım, aşk iddialarına cevap verdi

Yeşim Salkım, aşk iddialarına cevap verdi

Magazin

Yeşim Salkım, aşk iddialarına cevap verdi

Şarkıcı ve oyuncu Yeşim Salkım, telefon bağlantısı ile katıldığı programda aşk yaşadığı iddiaları ile ilgili açıklamalarda bulundu ve çarpıcı bilgiler verdi.

Pop müziği sanatçısı olan ve dizi oyunculuğu yapan Salkım, telefon bağlantısı ile katıldığı Duymayan Kalmasın programında yaptığı açıklamalarla şaşırttı.

Galericilik yapan Murat Karabova ile aşk yaşadığı iddiaları sorulan Yeşim Salkım, bu konuya açıklık getirdi.

Murat’ın çok eski bir dostu olduğunu belirten Salkım, çok zor süreçlerden geçtiğini, 2 yıl önce Hakan Eratik ile olan boşanmanın travmasını hala atlamadığını belirtti.

O dönem kanser’in eşiğinden döndüğünü ve rahim kanseri teşhisi nedeni ile rahminin alındığını açıkladı. Karnında 38 dikiş olduğunu da belirtirken, çok zor günler yaşadığını ve bunu kimseyle paylaşmadığını da söyledi.

5,5 yaşında bir kızı olduğunu da belirten Salkım, bu iddialar umurumda bile değil dercesine, benim sıkıntı edecek başka dertlerim var dedi.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı