Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Yeşilçam’ın ünlü ismi Günay Güner hayatını kaybetti

Magazin

Yeşilçam’ın ünlü ismi Günay Güner hayatını kaybetti

Yeşilçam’ın ünlü oyuncularından olan Günay Güner bugün hayata gözlerini yumdu. Son dönemde Hayta İsmail dolayısı ile Yeşilçam oyuncularının bir kısmı hakkında olumsuz hava söz konusu olsa da yaşanan atmosferin üzerinde üzücü durumların yaşandığı görülüyor. Tek tek hayata gözlerini kapatan emektar oyuncuların özellikle yakınları bu durumlar karşısında adeta yıkılıyor.

Onur Akay Duyurdu

Günay Güner’in 1944 yılında hayata gözlerini açtığı ve bugüne kadar birçok farklı filmde yer aldığı belirtildi. Usta oyuncunun hayata gözlerini yumduğunu sosyal medya hesabı olan resmi Instagram hesabından duyuran Onur Akay, usta oyuncunun yaş dolayısı ile vefat ettiğini açıkladı.

Yeşilçam’ın oyuncularının haberi alır almaz birçoğunun durum karşısında üzüntü duyduğu ifade edilirken, cenaze törenine katılımın da fazla olabileceği tahmin ediliyor. Başta sanat dünyası olmak üzere sosyal medyada da Günay Güner’in oynadığı sahneler kullanıcılar tarafından aralıklarla paylaşılıyor. Bazı kullanıcılar şimdiki oyunculara oranla eski emektar oyuncuların çok daha fazla başarılı ve gerçekçi roller yaptıklarını savunarak emektar oyuncuların değerinin bilinmediğini ifade ederek Günay Güner’in fotoğraflarını paylaşıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı