Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Yeni Gelin’e yemekli kutlama

Yeni Gelin'e yemekli kutlama

Dizi Haberleri

Yeni Gelin’e yemekli kutlama

Geçtiğimiz Cumartesi günü Show Tv ekranlarında ilk bölümü ile büyük beğeni toplayan Yeni Gelin dizisinin oyuncuları ve ekibi, dizinin çekildiği Adana’da hep birlikte bir yemekte bir araya geldiler.

Dizinin ilk bölümünü yapım ekibi ve dizi oyuncuları bir araya gelerek izlerken, izleyici karşısına çıkan dizileri içinde hepsinin bir hayli heyecanlı olduğu gözlendi.

İlk bölümü ile ekranlara geldiği gün sosyal medya sitesi Twitter üzerinde, uzun süre Trend Topic listesinde yer alan dizi’ye, izleyicilerin yaklaşımı da oldukça olumlu oldu.

Sosyal medya’da trend topic olarak yer alan dizi, reytinglerde de büyük bir başarı ile elde etti.

Son dönemlerde dizilerden yana yüzü gülmeyen, yalnızca İçerde adlı dizisi ile başarı yakalayabilen Show Tv, son zamanların en iyi açılışını yapan diziler arasına giren Yeni Gelin kanalın yüzünü de güldürdü.

Reytinglerde tüm gruplarda ilk bölümü ile 3. sırada yer alan dizi Cumartesi günü 2. bölümü ile ekranlarda olacak.


Muğla Marmaris'te yaşıyorum. Uzun yıllardır profesyonel olarak web yöneticiliği ve çeşitli platformların editörlüklerini üstlendim. Dürüst, ilkeli ve etik habercilik en önemli kriterim olup, sizlere içerik kapsamımız dahilinde en güncel haberleri sunmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı