Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Yeni Aşk filmi o isimleri tekrar bir araya getiriyor

Yeni Aşk filmi o isimleri tekrar bir araya getiriyor

Film Haberleri

Yeni Aşk filmi o isimleri tekrar bir araya getiriyor

Bir dönem Fox Tv ekranlarında yayınlanan Aşk Yeniden adlı televizyon dizisinde başrolü paylaşan Buğra Gülsoy ve Özge Özpirinçci tekrar bir araya geliyorlar.

Aşk Yeniden dizisinde başarılı bir uyum sergileyen ve izleyenleri gülümseten hikayeleri ile beğeni toplayan iki oyuncu, bu sefer bir sinema projesinde bir araya geliyorlar.

İlk olarak Sinem Kobal’a götürülen teklif, Kobal’ın senaryoyu okuduktan sonra teklifi reddetmesinin ardından, yapım ekibi Özge Özpirinçci’ye yöneldi.

Fi dizisine konuk oyuncu olarak katılan ve Ozan Güven ile olan sevişme sahneleri ile adından söz ettiren güzel oyuncu, Yeni Aşk filminin başrol oyuncusu oldu.

Daha önce de birlikte çalışan Gülsoy ve Özpirinçci ikilisi, Yeni Aşk filmi ile beyazperde’de sinema izleyicisi ile buluşacaklar.

Romantik komedi olacağı tahmin edilen yapımın, 2018’de vizyona girmesi planlanırken, film ile ilgili detaylar ise henüz paylaşılmadı.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı