Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Yemekteyiz’in dış sesi ifşa edildi!

Televizyon

Yemekteyiz’in dış sesi ifşa edildi!

Yemekteyiz yarışmasının dış sesinin görüntüsü şoke etti.

Yemekteyiz programının en fazla merak edilen ve sunucu Onur Büyüktopçu ile reyting almak için her yeni bölümde atışmalar içerisine girdiği görülen Tarkan Koç’un merak edilen görüntüsü bugün basına sızdırıldı. Bir süredir programda yapmacık ile dış ses ile tartıştığı için eleştiri alan ancak buna rağmen yeni bölümlerde de aktif olarak şaka maksatlı olarak birbirleri ile atışan Onur Büyüktopçu ile Tarkan Koç’un bu tavırlarını durdurmasının daha iyi olacağı seyirciler tarafından dile getirilmişti.

Görüntüsü Şaşırttı!

Tarkan Koç’un basında çıkan görüntüleri ise Yemekteyiz yarışması hayranlarını birden şaşırttı. Daha genç birisini bekleyen izleyiciler, bununla birlikte daha fazla dikkat çeken bir dış ses düşündüklerini belirttiler.

Yarışma programı ile ilgili olarak geçtiğimiz haftalarda yarışmaya katılan iki adayın birbirleri ile arkadaş oldukları, atışmalar ve kavgalar ile birlikte birbirlerini sosyal medyada popüler hale getirmek için çaba harcadıkları göze çarpmıştı. Sunucu Onur Büyüktopçu ise bunların ardından erkek yarışmacıyı tavırlarından dolayı yarışmadan kendi isteği ile diskalifiye ettiğini açıklamış, ardından ise yarışmacının sosyal medyada iddia ettikleri olay yaratmıştı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı