Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Yeliz Yeşilmen’in önce kızını yaktılar, sonra da tartakladılar

Yeliz Yeşilmen'in önce kızını yaktılar, sonra da tartakladılar

Magazin

Yeliz Yeşilmen’in önce kızını yaktılar, sonra da tartakladılar

Geçtiğimiz günlerde kariyerimi, güzelliğim feda ettim, tabi ki çatır çatır koca parası yiyeceğim, ben yemeyeceğimde kim yiyecek açıklaması ile dikkatleri üzerine çeken Yeşilmen, talihsiz bir kaza yaşadı.

Hala Bodrum’da tatilde olan Yeşilmen’in, kızı ile birlikte 1 yıldır devamlı olarak gittiği restoranda, kızının üstüne tava’dan kızgın yağ döküldü.

Restoranda çalışan bir personelin taşıdığı tava’da kızgın yağ, Yeşilmen’in kızı Asya’nın üstüne dökülünce, annelik iç güdüsü ile haklı tepkisini ortaya koyan Yeşilmen’i tartakladılar.

Yeşilmen yaşadığı bu talihsiz durumu şu kelimelerle açıkladı:

“Değerli takipçilerim geçtiğimiz Pazartesi günü yaşadığımız bir kaza.Duran çocuğu tavayla yakan bayan sonrasında annelik iç güdüm ile bağırıp çağırıp hesap soran ben!

Yetkililer duysun ruhsat yok,iş güvenliği yok bu konuda davalarım açılıyor. Üstünden bir hafta geçti nerdeyse ancak kendimize gelip yazabildim. Çocuğumu arı soktu zannedip koşarak gittim. Çocuğu bana göstermeyip, en dibe mutfağın içine kaçırdılar. ‘Çocuguma ne oldu’ diye çığlıklar attım. Sonra ‘tava’ dediler üstelik mutfak dışında olan duran bir çocuğa bu yapıldı . Sonra tüm mutfak ekibi üstüme saldırdı. Oradaki müşteriler gördü. Benim acılı bir anne olarak yediğim küfürün, hakaretin haddi hesabı yok. Onlarca insanın ve çocuklarımın önünde itildim. Polisi aradım, yardım istedim. Benden sonra polis gelip almış onları ifade için. Bu yere 1 yıldır giderim. Müşterileriyim… Bana bunu yaptılar! Beni sakinleştirip, çocuğa müdahale ederek hastaneye götüreceklerine üstüme saldırdılar! Bu yüzden çocuğum dakikalarca yandı. Müdahale edilmeden.. Ve çok korktu annesi yerlerde tekmelendi! Burada iş güvenliği yok!”


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı