Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Yeliz Yeşilmen’in önce kızını yaktılar, sonra da tartakladılar

Yeliz Yeşilmen'in önce kızını yaktılar, sonra da tartakladılar

Magazin

Yeliz Yeşilmen’in önce kızını yaktılar, sonra da tartakladılar

Geçtiğimiz günlerde kariyerimi, güzelliğim feda ettim, tabi ki çatır çatır koca parası yiyeceğim, ben yemeyeceğimde kim yiyecek açıklaması ile dikkatleri üzerine çeken Yeşilmen, talihsiz bir kaza yaşadı.

<

Hala Bodrum’da tatilde olan Yeşilmen’in, kızı ile birlikte 1 yıldır devamlı olarak gittiği restoranda, kızının üstüne tava’dan kızgın yağ döküldü.

Restoranda çalışan bir personelin taşıdığı tava’da kızgın yağ, Yeşilmen’in kızı Asya’nın üstüne dökülünce, annelik iç güdüsü ile haklı tepkisini ortaya koyan Yeşilmen’i tartakladılar.

Yeşilmen yaşadığı bu talihsiz durumu şu kelimelerle açıkladı:

“Değerli takipçilerim geçtiğimiz Pazartesi günü yaşadığımız bir kaza.Duran çocuğu tavayla yakan bayan sonrasında annelik iç güdüm ile bağırıp çağırıp hesap soran ben!

Yetkililer duysun ruhsat yok,iş güvenliği yok bu konuda davalarım açılıyor. Üstünden bir hafta geçti nerdeyse ancak kendimize gelip yazabildim. Çocuğumu arı soktu zannedip koşarak gittim. Çocuğu bana göstermeyip, en dibe mutfağın içine kaçırdılar. ‘Çocuguma ne oldu’ diye çığlıklar attım. Sonra ‘tava’ dediler üstelik mutfak dışında olan duran bir çocuğa bu yapıldı . Sonra tüm mutfak ekibi üstüme saldırdı. Oradaki müşteriler gördü. Benim acılı bir anne olarak yediğim küfürün, hakaretin haddi hesabı yok. Onlarca insanın ve çocuklarımın önünde itildim. Polisi aradım, yardım istedim. Benden sonra polis gelip almış onları ifade için. Bu yere 1 yıldır giderim. Müşterileriyim… Bana bunu yaptılar! Beni sakinleştirip, çocuğa müdahale ederek hastaneye götüreceklerine üstüme saldırdılar! Bu yüzden çocuğum dakikalarca yandı. Müdahale edilmeden.. Ve çok korktu annesi yerlerde tekmelendi! Burada iş güvenliği yok!”

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yeni Haberler

Medya

Çukur 18. Bölüm ilk sahne!

← yazdı20 Şubat 2018

Televizyon

Beyaz Show 23 Şubat konukları belli oldu

← yazdı19 Şubat 2018

Televizyon

Survivor 2018 Hangi Günler Yayınlanıyor?

← yazdı19 Şubat 2018

Reyting

18 Şubat 2018 Reytingleri Belli oldu!

← yazdı19 Şubat 2018

Reyting

Jet Sosyete Reytingleri nasıl? Tuttu mu?

← yazdı19 Şubat 2018

Film Haberleri

The Revenant Leonardo Dicaprio Filmi

← yazdı19 Şubat 2018

Film Haberleri

Sultan Olimpiyat Şampiyonu Olacakmı

← yazdı18 Şubat 2018

Film Haberleri

Son Ültimatom Aksiyon Filmi

← yazdı17 Şubat 2018
Yukarı