Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Yavuz Yılmaz son yolculuğuna uğurlandı

Magazin

Yavuz Yılmaz son yolculuğuna uğurlandı

Yavuz Yılmaz bugün iş ve siyaset dünyasının büyük katılımı ile son yolculuğuna uğurlandı.

Eski Başbakan Mesut Yılmaz’ın epilepsi hastası olduğu ortaya çıkan ve bir süreden beridir hastalık dolayısı sorunlar yaşadığı ve sonucunda geçtiğimiz gün intihar ettiği ortaya çıkan büyük oğlu Yavuz Yılmaz, bugün son yolculuğuna uğurlandı. İş dünyasının en üst kademesinden katılımın söz konusu olduğu cenazede başta Ali Koç olmak üzere Demet Sabancı Çetindoğan, Cem Hakko, Bülent Eczacıbaşı gibi isimler cenaze töreninde yer aldı. Korumaların üst düzey görev aldığı cenaze töreninde Mesut Yılmaz’ın oğlunun tabutunu omuzladığı dakikalar dikkat çekti.

Marmara İlahiyat Camii’de Son Yolculuğuna Uğurlandı

Eski Başbakan Mesut Yılmaz basına herhangi bir açıklama yapmazken Marmara İlahiyat Camii’de son yolculuğuna uğurlanan Yavuz Yılmaz toprağa verildi. Yaşanan üzücü hadise sonrası iş dünyasından birçok isim ve siyasi isimler söz konusu cenaze töreninin ardından başsağlığı dileklerini ileterek törenden ayrıldı.

Ailenin taziyeleri söz konusu evlerinde kabul edecekleri tahmin edilirken sadece yakınlarının söz konusu taziyeye katılmasının beklendiği tahmin ediliyor. Zira Yılmaz’ın yakınında özel yakın korumaların söz konusu boy gösterdiği ve dikkat çektikleri söz konusu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı