Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Yasmin Erbil’in barlara giriş kuralı: Mehmet Ali Erbil

Magazin

Yasmin Erbil’in barlara giriş kuralı: Mehmet Ali Erbil

Yasmin Erbil

22 yaşındaki açık pozları ile sosyal medya sitelerinde dikkat çeken Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin Erbil, sürekli aralıklarla gece kulübü ve barlara gidiyor. Ancak 22 yaşında olmasına rağmen zaman zaman gece kulübü ve barlara alınmayan Yasmin Erbil’in bu gibi durumlarda babasını arayarak direkt olarak yardım aldığı iddia ediliyor.

İddialara göre bir süredir yaşı 18’den büyük olmasına rağmen gece kulübü ve barlara tek başına girmesine izin verilmeyen mekanlarda takılmak isteyen Yasmin Erbil, en az bir kız, bir erkek kuralını karşılamadığı için bar ve gece kulübü korumaları tarafından direkt olarak geri çevrilmek zorunda kalıyordu.

Babası Devreye Giriyor, Hemen İçeri Alınıyor

Ancak bu yaşanan olayların ardından Erbil, hemen babası Mehmet Ali Erbil’i arayarak gece kulübünün ve bar sahiplerini telefondan arayarak ”Yasmin Erbil’i içeri alır mısınız?” diye rica ediyor, hemen ardından Yasmin Erbil içeri alınıyor. Durum böyleyken 22 yaşındaki genç ve güzel Yasmin’in barlara giriş kuralında en ufak bir sorunda babasının yardımı sayesinde sorunları çözebildiği ortaya çıkmış oldu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı