Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Yasmin Erbil’de oyuncu olmak istiyor

Yasmin Erbil'de oyuncu olmak istiyor

Magazin

Yasmin Erbil’de oyuncu olmak istiyor

Mehmet Ali Erbil ve Nergis Kumbasar’ın kızı Yasmin Erbil’de anne ve babası gibi televizyon yıldızları arasına adını yazdırmak istiyor.

Magazin gündeminde daha çok paylaştığı cesur ve fotoğraflar, ve objektiflere yakalandığı anlar ile yer alan Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin Erbil’de oyuncu olmak istiyor.

Kısa süre önce babasının Londra’ya dil eğitimi alması için gönderme kararı aldığı Yasmin Erbil’e, dil eğitimi sonrasında da oyunculuk eğitimi alacağı haberini duyurmuştuk.

Londra’da önce dil eğitimi alacak olan Erbil ve Kumbasar çiftinin kızı, anne ve babasının izinden giderek oyuncu olmak istiyor.

6 ay Londra’da kalacak olan Yasmin Erbil’in, anne ve babasının da bu kararına olumlu yaklaştığı söyleniyor.

Ünlü isimlerin çocuklarının oyuncu olmak istiyor olması da son dönemlerin modası durumunda. Geçtiğimiz günlerde de Defne Samyeli’nin kızı Deren Talu’da oyunculuk eğitimi almaya başlamıştı.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı