Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Yasemin Özilhan kızları ile alışverişte

Yasemin Özilhan kızları ile alışverişte

Magazin

Yasemin Özilhan kızları ile alışverişte

Ekranlarda olduğu döneminde, ekranların en güzel yüzleri arasında yer alan ve en popüler kadın oyuncularından olan Yasemin Özilhan, evlendikten sonra oyunculuğu bıraktı.

Ünlü iş adamı Tuncay Özilhan’ın oğlu İzzet Özilhan ile hayatını birleştirdikten sonra oyunculuğu bırakan güzel oyuncu, alışveriş merkezinde kızları ile birlikte görüntülendi.

2 kızı olan Yasemin Özilhan, daha önce çocuk ürünleri satan iş yerini kontrol etmek için gittiği Akmerkez’e bu sefer alışveriş için gitti.

Sahip olduğu mağaza ile alakası kalmayan Özilhan, “O mağazadan ayrıldım, çocuklarla artık tam olarak ilgileneceğim. Okulları da başlıyor zaten” açıklamasını yaptı.

Muhabirlerin fotoğraf isteğini kırmayan Özilhan çocukları ile poz vermeyi denese de büyük kızı Emine’yi bir türlü öne geçmesi için ikna edemedi.

Kameralara alışkın anne-baba olmalarına rağmen Özilhan büyük kızı için, “kameralara karşı çekingen” dedi.


Muğla Marmaris'te yaşıyorum. Uzun yıllardır profesyonel olarak web yöneticiliği ve çeşitli platformların editörlüklerini üstlendim. Dürüst, ilkeli ve etik habercilik en önemli kriterim olup, sizlere içerik kapsamımız dahilinde en güncel haberleri sunmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı