Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Yasemin Kay Allen, geri dönmek için iyi bir teklif bekliyor

Yasemin Kay Allen, geri dönmek için iyi bir teklif bekliyor

Magazin

Yasemin Kay Allen, geri dönmek için iyi bir teklif bekliyor

Erdal Beşikçioğlu’nun başrolünde son olarak Star Tv ekranlarında yayınlanan 46 Yok Olan dizisinin güzel oyuncusu Yasemin Kay Allen, ülkeye dönmek için iyi bir teklif bekliyor.

Önceki ay Amerika’ya yerleşen güzel oyuncu, Türkiye’ye tekrar dönmeye hazır olduğunu açıkladı. Bunun için iyi bir teklif beklediğini belirten Allen, iyi bir teklif gelmesi durumunda ülkeye dönebileceğini belirtti.

İlk olarak 2008 yılında Elif dizisinde rol alan Yasemin Allen, sonrasında Kavak Yelleri, Yerden Yüksek, Hayat Devam Ediyor, Merhamet, Muhteşem Yüzyıl ve Şeref Meselesinde rol almıştı.

Son olarak da 46 adlı dizi de rol alan Allen, bölüm başına 15 bin TL ücret almıştı.

Fiyatına zam yapan güzel oyuncunun, iyi bir tekliften kastı ise 25 bin TL. Yani bölüm başına 25 bin TL teklif gelirse, Kay Allen, Türkiye’ye daha erken dönecek!


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı