Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Yalçın Menteş tekrar izleyici karşısına çıkmak istiyor

Yalçın Menteş tekrar izleyici karşısına çıkmak istiyor

Magazin

Yalçın Menteş tekrar izleyici karşısına çıkmak istiyor

Tiyatro ve televizyon dünyasının usta isimlerinden Yalçın Menteş, kangren nedeni ile ayağının kesilmesi sonrası gördüğü tedavi neticesinde iyileştiğini söylerken, iş istediğini de belirtti.

1960, İzmir doğumlu usta tiyatrocu ve oyuncu, Tatlı Kaçıklar filminde canlandırdığı Saffet karakteri ile kariyerinde zirve yapmış, sonrasında ise Yalancı Yarim, Cennet Mahallesi, Çarli, Yalancı Romantik, Akasya Durağı ve son olarak Seksenler dizisinde izleyici karşısına çıkmıştı.

Alkol nedeni ile 2013 yılında kangren olması sonrası ayağı kesilen, 3.5 yıldır gördüğü fizik tedavinin işe yaradığını, artık iyileştiği açıklamasında bulundu.

Kendisini görmeyen gelen gazeteci Tahir Yaman’a, sağ bacağı diz üstünden kesilmesi sonrasında gördüğü fizik tedaviden iyileşerek çıktığını müjdeleyen Menteş, tek başına yürümesine az kaldığını söyledi.

İlgisiz kaldığını belirterek, insanların kendisini üzdüğünü söyleyen Menteş, tiyatroyu, sahneleri, kameraları kısaca her şeyi özledim açıklamasında bulundu.

Hazıra dağ dayanmıyor diyerek, “bu meslekte büyüğüm, bana da rol verebilirler” diyerek iş istediğini açıkladı.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı