Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Whitefest Gençlik Festivali ile Serdar Ortaç Uludağ’ı salladı

Whitefest Gençlik Festivali ile Serdar Ortaç Uludağ'ı salladı

Magazin

Whitefest Gençlik Festivali ile Serdar Ortaç Uludağ’ı salladı

Whitefest Gençlik Festivali kapsamında Uludağ’da sahne alan Serdar Ortaç, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

Whitefest Gençlik Festivali ile Serdar Ortaç Uludağ'ı salladı

Gıybet şarkısıyla sahneye çıkan Ortaç’a, 2 kadın dansçıda eşlik etti. İki saati aşkın programı süresinde eski ve yeni albümünden şarkılar seslendiren şarkıcı, kendisini izleyen yaklaşık bin kişiyi oturtmadı. Ortaç, dansçılarıyla beraber yaptığı dans şovlarıyla beğeni toplarken, hayranlarından büyük alkış aldı.

Basın mensuplarının sorularını cevaplayan Serdar Ortaç “Türkiye’nin en büyük gençlik festivali her sene Uludağ’da yapılıyor. Az sonra sahne alacağım İnşallah güzel bir sahne olacak” dedi.

Basın mensuplarının Hande Yener ve sevgilisi Ümit Cem Şenol arasındaki yaş farkını nasıl buluyorsunuz sorusuna Ortaç şöyle cevap verdi. “Bence yaş farkı önemli değildir. Gönülde yaş olmaz, erkekte pek sorun edilmiyor ama kadınının büyük olması bizim toplumda sorun oluyor.” dedi.

Sözlerine devam eden Ortaç, “Gereksiz bence sevmişler birbirlerini. Benim annem ve babam arasında 15 yaş fark var aşkın yaşı yoktur” dedi.

Hayranlarına unutulmaz bir gece yaşatan Ortaç Amerika dönüşü albüm çalışmalarına başlayacağını da belirtti.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı