Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Volkan Konak, İzmir fuarını salladı!

Kültür Sanat

Volkan Konak, İzmir fuarını salladı!

Bu yıl 86’ıncısı düzenlenen İzmir Enternasyonel Fuar’ında konserler hız kesmeden devam ediyor. Kuzeyin Oğlu lakaplı Karadenizli şarkıcı Volkan Konak fuar’da sahne aldı.

Volkan Konak, İzmir fuarını salladı!

Seslendirdiği şarkılar ile izleyiciye keyif veren ve müziği içine işleten Volkan Konak, binlerce hayranını adeta müziğe doyurdu. Kendisini dinlemeye gelen kalabalığa da teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

Konak, kendisini dinlemeye gelen müzik severlere, “Bu kalabalık kuvvet oldu. Sağ olun var olun ama bir şey soracağım. Hiç mi işiniz gücünüz yoktu? Bu ne kalabalık” diyerek seslendi.

Şarkılarını söylerken, kendisini dinleyenlerin de eşlik etmesini sağlayan Volkan Konak, “Bu gece burada, tarihi bir fotoğraf çekiliyor. Bu karede iyi kalpli, asil insanların gözleri açık, kötülerin ise kapalı olacak” demesi ile alkış tufanı koptu.

Ünlü şarkıcı, Türkiye’nin her bölgesine aşık olduğunu söyledi. Memleketi olan Karadeniz’in daha özel bir yeri olduğunun altını çizen Konak, “Biz olmasak kime güleceksiniz? Biraz sivriliklerimiz vardır ama kindar değiliz. Toprak gibiyiz” diyerek de kendisini dinleyenleri tebessüm ettirdi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı