Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Volkan Babacan ve Hilal Özdemir nişanlandı

Magazin

Volkan Babacan ve Hilal Özdemir nişanlandı

Volkan Babacan ve Hilal Özdemir dün akşam evliliğe ilk adımları attı, sırada resmiyet var.

Kaleci olan Volkan Babacan ve Hilal Özdemir dün akşam saatlerinde özel bir tören ile nişanlandı. Adını spor dünyasında pek fazla duymasak bile aralıklarla adından ve başarılarından söz ettiren Babacan, başta Türk futbolu olmak üzere yabancı basında da aralıklarla haber oluyor ve başarılı bir kaleci olarak biliniyor.

A Haber kanalının ünlü spikerlerinden olan Hilal Özdemir ile birbirlerini görüp beğenen çift, dün akşam düzenlenen nişan töreni ile birlikte resmi olarak dünya evine girerken, bir yandan da törenin her bir saniyesini an be an sosyal medya üzerinden canlı yayın ve fotoğraflar ile süsledi.

Tuzlu Kahve

Özdemir, tuzlu kahve yaptığı sırada da sosyal medya hesabı Instagram üzerinden ”bi tuz” diyerek eşi Özdemir’e yaptığı kahvenin fotoğrafını ve kendi fotoğrafını paylaştı. Çiftin fotoğraflarına saniyeler içerisinde onlarca yorum yağarken, Özdemir’in başta olmak üzere gecede herkesin oldukça fazla süslü ve yakışıklı olduğu gözlerden kaçmadı. Ünlü sporcu ile ünlü spikerin evliliği ile ilgili ”onlar erdi muradına biz çıkalım kerevetine” benzeri yorumların yapılması dikkat çekti.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı