Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Victoria’s Secret Meleği Candice Swanepoel hakkında şaşırtan gerçek!

Magazin

Victoria’s Secret Meleği Candice Swanepoel hakkında şaşırtan gerçek!

Victoria's Secret Meleği Candice Swanepoel

Victoria’s Secret Melekleri dünyada en fazla dikkat çeken ve en fazla kazanan modeller arasında ilk sırada geliyorlar. Güzellikleri ile tüm dikkatleri üzerine çeken melekler, yaptıkları bazı çılgınlıklar ile birlikte de zaman zaman gündeme geliyorlar. Son olarak ortaya çıkan Victoria’s Secret Meleği Candice Swanepoel hakkında bilgiler, genç güzelin hamile iken podyuma çıktığını gösterdi.

Hamile olmasına rağmen güzel fiziği ile podyuma çıkan Swanepoel, geçen ay podyuma çıktığında göbek kısmında herhangi bir şekilde değişim söz konusu olmamış ve hiçbir şekilde hamile olduğu akıllara gelmemişti.

”İçime Çektim ve Çıktım”

Victoria’s Secret Meleği Candice Swanepoel, Instagram hesabından paylaştığı hamile pozunda kendisinin geçen ay defileye hamile olmasına rağmen çıktığını açıkladı. Bunun nasıl fark edilmediği konusunda ise kendisinin podyuma çıkmadan hemen önce karnını oldukça fazla içine çektiğini, bu sayede dikkat çekmediğini ifade etti. 29 yaşındaki Güney Afrikalı model Swanepoel, bu sayede dünyaya bir kez daha güzelliğini ve yapabileceklerinin sınırını olmadığını gösterirken, yaşanan bu durum bazı kullanıcılar tarafından ”profesyonelce başarı” olarak değerlendirildi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı