Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Vezir Parmağı filminin galası dün akşam yapıldı

Vezir Parmağı filminin galası dün akşam yapıldı

Film Haberleri

Vezir Parmağı filminin galası dün akşam yapıldı

Eski şarkıcı, şimdilerde ise yönetmenlik ve oyunculuk yapan Mahsun Kırmızıgül’ün, Vezir Parmağı adlı yeni filmin galası eleştirilerin gölgesinde gerçekleştirildi.

Mahsun Kırmızıgül’ün yeni filmi daha vizyona girmeden önce çok tartışılmış, filmin propaganda yaptığı iddiaları ortaya atılmış ve çok fazla eleştiri almıştı.

Bu eleştiriler tazeliğini korurken, dün akşam yoğun ilgi gösterilen filmin galası, İstinyepark Cinemaximum Sinemaları’nda yapıldı. Mahsun Kırmızıgül, eleştirilere gönderme yaparcasına “Gördüğünüz gibi buraya sığmıyoruz biz. Umarım izleyici de sinemalara sığmaz” dedi.

Eşi ile birlikte galaya katılan Kırmızıgül, gala öncesi de muhabirlerin sorularını yanıtladı. Gala’ya gösterilen ilgi’den memnun olduğunu söyleyen yapımcı, ‘Vezir Parmağı’ aslında ‘Yedi Kocalı Hürmüz’, ‘Tosun Paşa’, ‘Hababam Sınıfı’, ‘Şekerpare’ gibi birçok unutulmaz filmi andırıyor. Ertem Eğilmez’in sinemasına, kaybettiğimiz bütün değerli oyunculara, yaşayan ustalara şapka çıkaran samimi bir film oldu” açıklamasında bulundu.

Konuşmasına devam ederken, devam filmi olacağı sinyallerini de veren Kırmızıgül, ikinci filminin hikayesinin hazır olduğunu, ilk film yeterli ilgiyi görürse ikincisini de çekeceklerini belirtti.

Vezir Parmağı filminin oyuncuları arasında yer alan Yasemin Yalçın da, Kırmızıgül gibi Yeşilçam konusunu vurguladı. “Çok sıcak, adeta Yeşilçam filmi tadında bir iş oldu. Hepimiz Mahsun’a sırtımızı verdik. Usta bir yönetmen, vefalı bir insan kazandık. Aslanlar gibi çekti filmi, setten sonra da hepimizin yanındaydı.” dedi.

Filmin oyuncuları arasında yer alan Derya Şensoy, Gülben Ergen de galada yer alan isimler arasındaydı. Fox Tv’de program sunan Zuhal Topal’da eşi ile birlikte galaya katılan simalar arasında yer aldı.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı