Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ver Elini Aşk 7 Eylül’de başlıyor

Ver Elini Aşk 7 Eylül'de başlıyor

Dizi Haberleri

Ver Elini Aşk 7 Eylül’de başlıyor

Romantik komedi bir diziyi yeni sezonda izleyicileri ile buluşturmak için gün sayan Kanal D’nin yeni dizisi Ver Elini Aşk’ın yayın tarihi belli oldu. Her yaştan insanın tebessüm ederek izleyebileceği aile komedisi önümüzde ki hafta başlıyor.

<

Ali İl, Sevda Erginci ve Köksal Engür’ün başrollerini paylaştığı aile komedisi Ver Elini Aşk, 7 Eylül 2017 Perşembe günü ilk bölümü ile Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.

Salacak Yapım’ın yapımcılığını, Bora Onur’unda yönetmenliğini üstlendiği dizinin senaryosunu ise Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem üstleniyor. Dizi, tek gecelik bir ilişkiden olan bebeği ve İstanbul’a ablasını aramak için gelen Gaziantepli bir kızın komedi dolu hikayesini ekranlara taşıyacak.

VER ELİNİ AŞK KONUSU

Kaan Tuğlu, bekar bir babadır. Amerika’da doktora yaparken yaşadığı tek gecelik ilişkiden doğan 9 aylık kızıyla birlikte İstanbul’da yaşamakta, bir menkul kıymetler şirketinde borsa brokerlığı yaparak geçimini sağlamaktadır. Bebeğine bakan bakıcı kaçınca Kaan, Ayperi isimli bir köylü kızını dadı olarak işe alır. Kaan’ın sadece cahil bir köylü kızı sandığı Ayperi, onun yozlaşmış hayatına bomba gibi düşer. Kaan son derece çapkın ve sorumsuz bir metropol bekarı, Ayperi ise dediğim dedik bir Antepli köylü kızı olduğu için ikisi sürekli kavga etmeye başlarlar.

Ama birbirlerinden hiç haz etmeyen bu iki inatçı keçinin bilmedikleri bir şey vardır. Kaderleri bundan kırk küsur yıl önce Kıbrıs Savaşı’nda yazılmıştır. Ayperi’nin dedesi Asım Onbaşı, Kaan’ın dedesi Emin Ağa’nın hayatını kurtarmak için bir kurşunun önüne atlamış, Emin Ağa’ya büyük bir vicdan borcu yüklemiştir. Kaan’ın Antepli bir Ağa olan dedesi, Asım Ağa’nın torununu kendi torununa almaya ant içmiştir. Dedeleri onların nasibini kertmiştir lakin bizimkiler kanlarıyla canlarıyla bu nasibe karşı dururlar. Ama ikisinin de karşı duramadığı tek bir şey vardır. Kaan’ın tatlı mı tatlı, dokuz aylık kızı Su Ellen.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yeni Haberler

Film Haberleri

Kurtlar Vadisi Vatan Darbe Girişimi Anlatıyor

← yazdı23 Ocak 2018

Film Haberleri

Canavar Filmi

← yazdı22 Ocak 2018

Film Haberleri

Kelebek Etkisi Bilim Kurgu

← yazdı21 Ocak 2018

Film Haberleri

Esaretin Bedeli Çok Fazla Beğenildi

← yazdı20 Ocak 2018

Film Haberleri

Kocan Kadar Konuş Romantik Komedi

← yazdı19 Ocak 2018

Film Haberleri

Adore Romantik Film

← yazdı18 Ocak 2018

Film Haberleri

Adalet Birliği Justice League

← yazdı18 Ocak 2018

Film Haberleri

About Time Filmi

← yazdı17 Ocak 2018

Film Haberleri

Grinin Elli Tonu Dram ve Aşk

← yazdı17 Ocak 2018

Film Haberleri

Deadpool Fantastik Bir Film

← yazdı16 Ocak 2018
Yukarı