Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Vecihi Hürkuş’da Hilmi Cem’in partneri Gizem Karaca oldu!

Film Haberleri

Vecihi Hürkuş’da Hilmi Cem’in partneri Gizem Karaca oldu!

Kariyeri boyunca Aliye, Binbir Gece, Filinta ve son olarak da Cesur Yürek gibi pek çok dizinin yönetmenliğini üstlenen usta isim Kudret Sabancı’nın yeni filmi Vecihi Hürkuş’un başrol oyuncuları belli oldu.

Vecihi Hürkuş'da Hilmi Cem'in partneri Gizem Karaca oldu!

Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında sergilediği dans gösterisi sonrasında, 2013 yılında katıldığı Survivor adlı yarışmadan birincilikle ayrılan, sonrasında ise oyunculuk kariyerine başlayan Hilmi Cem İntepe Vecihi Hürkuş’un erkek başrolü olarak izleyici karşısına çıkacak.

Muhteşem Yüzyıl, Çalıkuşu, Stajyer Mafya, Çılgın Dersane:4 Ada ve Bodrum masalı gibi dizi ve sinema filmlerinde rol alan İntepe, efsane pilotlarımızdan Vecihi Hürkuş’u canlandıracak.

Savaş Korkmaz tarafından senaryosu kaleme alınan filmde, Hürkuş’un eşi Hadiye Hürkuş ise son olarak Kara Sevda dizisinde Komiser Mercan karakteri ile televizyon ekranlarında yer alan Karaca, Keremcem ile paylaştığı Küçük Ortak filmi ile de beyazperde de boy göstermişti.

Geçtiğimiz Cuma çekimlerine başlanan filmin diğer detayları ise henüz açıklanmadı. Vizyon tarihi, tam konusu ve diğer oyuncularına ilişkin bilgiler yapım ekibi tarafından paylaşıldığında gelişmeleri duyuruyor olacağız.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı