Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Vatan Şaşmaz’ın cenazesinde göz yaşları sel oldu

Vatan Şaşmaz'ın cenazesinde göz yaşları sel oldu

Magazin

Vatan Şaşmaz’ın cenazesinde göz yaşları sel oldu

Geçtiğimiz gün İstanbul’da lüks bir otel odasında eski sevgilisi manken Filiz Aker tarafından 3 sırtına 1 ensesine ateş edilerek öldürülen ünlü sunucu ve oyuncunun cenazesinde göz yaşları sel oldu.

Vatan Şaşmaz’ın cenazesi, Karacaahmet Gasilhanesi alınarak cenaze namazının kılınacağı Güzeltepe Birlik Camii’ne götürüldü. Öğle namazına müteakiben de Çengelköy Mezarlığı’na defnedilecek.

Merhum oyuncunun annesi Safiye Saydam’ın ayakta durmakta güçlük çekildiği görüldü. Camiadan pek çok ismin katıldığı cenaze’de, Sabah Şekeri programını birlikte sunduğu Melike Öcalan’da açıklamalarda bulundu.

Melike Öcalan, “Çok çalışkan, ailesine bağlıydı. Eşini çok sevdiğini biliyorum. Son dönemlerde yaptığımız konuşmalara göre bebek istediğini biliyorum. Doğru ve iyi bir evliliği vardı. Bebeğinin cinsiyeti erkekti. Bu konuşmayı yapmak benim için çok zor. Bir otel odasında her şey göründüğü gibi olmayabilir. Bu insan tanınmış biri. Eşini, ailesini ve doğacak bebeğini korumak için tabii ki ortada bir yerde görüşemez. Mutlaka iyi niyetiyle, korumak için gitmiştir. Tüm Türkiye’nin başısağolsun” dedi.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı