Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Vatan Şaşmaz cinayetinde bir polis açığa alındı

Vatan Şaşmaz cinayetinde bir polis açığa alındı

Magazin

Vatan Şaşmaz cinayetinde bir polis açığa alındı

Vatan Şaşmaz’ın Filiz Aker tarafından otel odasında silahla vurularak öldürülmesi ile ilgili otel odasına ait kanlı görüntüleri basına sızdığı tespit edilen polis memuru açığa alınırken, hakkında soruşturma başlatıldı.

Günlerdir Türkiye’nin konuştuğu Vatan Şaşmaz’ın cinayeti ile ilgili arka planda neler olduğu hakkında ki araştırmalar devam ederken, basına yansıyan kanlı fotoğraflar nedeni ile mahkeme tarafından yayın yasağı getirilmişti.

Soruşturma devam ederken otel odasında ki fotoğrafların basına sızması nedeni ile adli ve idari soruşturma sonrasında bu fotoğrafları bir polis memurunun verdiği tespit edilince, ilgili polis memuru açığa alındı.

Akşam’dan Levent Albayrak’ın haberine göre, açığa alınan polisin mesaide olduğunu kanıtlamak için görüntüleri çekip eşine gönderdiği tespit edildi. İddiaya göre polisin eşi, bu görüntüleri aile üyelerinin görüştükleri Whatsapp grubuna attı. Polisin kayınçosu da görüntüleri kız arkadaşı D.Ç. ile paylaştı. Uyuşturucudan sabıkası olduğu öğrenilen D.Ç. görüntüleri para karşı medyaya satmaya çalıştı.


Muğla Marmaris'te yaşıyorum. Uzun yıllardır profesyonel olarak web yöneticiliği ve çeşitli platformların editörlüklerini üstlendim. Dürüst, ilkeli ve etik habercilik en önemli kriterim olup, sizlere içerik kapsamımız dahilinde en güncel haberleri sunmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı