Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Utanmazlar dizisinde Hazal Kaya’nın babasını canlandıracak isim bulundu!

Utanmazlar dizisinde Hazal Kaya'nın babasını canlandıracak isim bulundu!

Dizi Haberleri

Utanmazlar dizisinde Hazal Kaya’nın babasını canlandıracak isim bulundu!

Başrol kariyeri, Genco dzisi ile başlayan, Aşk-ı Memnu dizisi ile kariyerinde ilerleyen Hazal Kaya, Adını Feriha Koydum dizisi ile kariyerinin zirvesine ulaşan Hazal Kaya’nın yeni dizisi için oyuncu seçmeleri devam ediyor.

Son olarak Maral: En Güzel Hikayem dizisi ile televizyonlarda yer alan Kaya’nın başrolinde yer alacağı, yabancı dizi Shameless’in uyarlaması olarak ekranlara gelecek olan Utanmazlar dizisi için cast çalışmaları devam ediyor.

Uzun süredir ekranlardan uzak olan Hazal Kaya, 1.5 yıllık aşçılık eğitimini tamamlaması sonrasında ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

Medyapım’ın yapımcılığında hazırlanan Amerikan yapımı dizi de, Hazal Kaya’nın babası olan karakteri canlandıracak isim de son olarak Güneşin Kızları dizisinde Haluk Mertoğlu karakterini canlandıran Emre Kınay oldu. Yapımda yer alacağı belli olan isimlerden diğer ikisi de Kiraz Mevsimi ve İlişki Durumu Karışık dizileri ile tanınan Serkan Çayoğlu ve Seren Şirince.

Emre Kınay’ın üstleneceği baba, dolandırıcılık ile para kazanmaya çalışan, eşi tarafından yıllar önce terk edilen, alkolik ve 6 çocuklu bir baba olacak.

Sahibi olduğu Duru Tiyatro’nun çalışmaları ile de yoğun olan Kınay’ın, kızını oynayacak olan Hazal Kaya’da beladan uzak duramayan büyük ablayı canlandıracak.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı