Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Uraz Kaygılaroğlu Klavye Delikanlıları kadrosuna katıldı

Uraz Kaygılaroğlu Klavye Delikanlıları kadrosuna katıldı

Dizi Haberleri

Uraz Kaygılaroğlu Klavye Delikanlıları kadrosuna katıldı

Ekranların en çalışkan isimleri arasında yer alan, diziler kadar kendisini sunuculuk alanına yönelten başarılı isim Uraz Kaygılaroğlu, Murat Şeker’in yeni dizisi Klavye Delikanlıları’nın oyuncu kadrosuna dahil oldu.

Son olarak TRT 1’de yayınlanan ses yarışmasının sunuculuğunu üstlenen, ve sinema da Sen Kiminle Dans Ediyorsun? filmi ile izleyici karşısına çıkan Kaygılaroğlu, Show Tv’nin yeni kadrosuna dahil oldu.

Genel yönetmenliği ve süpervizörlüğünü, Çakallarla Dans serisi ile izleyenleri kahkahaya boğan Murat Şeker’in üstlendiği dizi de rol alacak olan Uraz Kaygılaroğlu kuzen Volki diye bir karaktere hayat verecek.

Rasim Öztekin, Gül Onat, Vildan Atasever, Kaan Yıldırım, Selen Seyven ve Ali Barkın ile birlikte rol alacak olan Kaygılaroğlu’nun yer alacağı dizinin senaryosunu Ali Tanrıverdi kaleme alıyor.

Başarılı oyuncu ve sunucu, TRT 1’de kısa süren ses yarışmasının ardından, yeni sezonda Fox Tv ekranlarında yayınlanacak bir yarışma programının da sunuculuğunu üstlenmeye hazırlanıyor.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı