Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ünlüler Cihangir’de yeni yıla merhaba partisi verdi

kafa dergisi yeni yıla merhaba partisi

Magazin

Ünlüler Cihangir’de yeni yıla merhaba partisi verdi

Candaş Tolga Işık sahibi olduğu Kafa Dergisi dün akşam Cihangir’de bir mekanda yeni yıla merhaba partisi verdi.

Partiye katılan isimler arasında Acun Ilıcalı, Esra – Eda Erol, Can Yılmaz, Erkan Can, Cem Davran, Asena Tuğal, Zafer Algöz, Sunay Akın, Hakan Altun, Kerimcan Kamal – Doğa Rutkay, Şevval Sam, Arda Turan, Burak Yılmaz gibi sanat ve spor camiasından pek çok ünlü isim vardı.

Partinin davetlilerinden Şevval Sam davete grubu ile birlikte katıldı. Yeni çıkaracağı ‘Nanninom’ isimli ninni albümünü de basın mensuplarına hediye eden güzel sanatçı, “Uyku problemi çekenlere iyi gelecek şarkılarımızı dinleyebilirsiniz” dedi.

Rol aldığı ve yakın zamanda final yapan Atv’nin ‘Kertenkele Yeniden Doğuş’ adlı dizisinin oyuncusu olan Tuğal’da geceye kız arkadaşları ile birlikte katıldı. Tuğal, menejerine teklifler geldiğini ve yakında bunları incelemeye başlayacağını bildirdi.

Gecenin davetlileri arasında Beşiktaş Kulübünün başkanı Fikret Orman’ın kızları Aslıgül ve Nazlı Orman da vardı.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı