Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ünlü yönetmen Hamdi Alkan’a sürpriz doğum günü partisi

Ünlü yönetmen Hamdi Alkan'a sürpriz doğum günü partisi

Dizi Haberleri

Ünlü yönetmen Hamdi Alkan’a sürpriz doğum günü partisi

Star Tv’de pazar günlerinin en çok izlenen dizisi olarak ekranlara gelen Hayat Bazen Tatlıdır dizisinin yönetmeni Hamdi Alkan’a sürpriz doğum günü partisi verdiler.

Pek çok başarılı yapımda, yapımcı ve yönetmen olarak imzası bulunan Hamdi Alkan’ın yönetmenliğini üstlendiği Hayat Bazen Tatlıdır’ın setinde sürpriz bir vardı.

Dizinin yönetmenliğini üstlenen Alkan’ın doğum günü partisi için hazırlık yapan dizi oyuncuları ve set ekibi, Alkan’ı şaşırttı.

Dizi setinde gerçekleştirilen sürpriz doğum günü partisi için oldukça mutlu olan Hamdi Alkan’ın mutluluğu da gözlerinden okundu.

Ünlü yönetmen, doğum günü pastasını üfledikten sonra da, Doğum günümü unutmayıp kutlayan arkadaşlarıma çok teşekkür ederim” dedi.

Alkan’ın yönetmenliğini yaptığı Hayat Bazen Tatlıdır dizisi yeni bölümü ile 22 Ocak Pazar günü Star Tv ekranlarında olacak.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı