Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ünlü oyuncu Nehir Erdoğan, eşinden boşandı

Ünlü oyuncu Nehir Erdoğan, eşinden boşandı

Magazin

Ünlü oyuncu Nehir Erdoğan, eşinden boşandı

2014’de evlendiğinden bu yana bu yana televizyon ve sinema ekranlarında görünmeyen güzel oyuncu eşi Ahmet Sesirgül’den boşandı.

Ünlü oyuncu Nehir Erdoğan, eşinden boşandı

Evlendikten sonra Fransa’ya yerleşen çift, gözlerden uzak bir hayat sürüyordu. Ancak son haberler çift’in ilişkisinin yolunda gitmediğini ve bunun neticesinde de boşandıklarını ortaya koydu.

2014 yılında gösterime giren, Ece karakterini canlandırdığı sinema filminde tanıştığı sanat yönetmeni Sesirgül ile evlenen başarılı oyuncu, eşi ile birlikte Fransa’nın Paris kentinde yaşamaya başlamıştı.

Beyazperde veya televizyon ekranlarına geri dönüp dönmeyeceği ile ilgili bir demeç vermeyen Erdoğan, Paris’te yaşamaya devam edecek.

Nehir Erdoğan’ın hayatı:

İlk ve orta öğrenimini İzmir’de tamamladıktan sonra Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümüne girdi ve burayı bitirdi. Ardından yine aynı üniversitenin Sosyal Bilimler Enstitüsü Radyo Televizyon ve Sinema bölümünü okudu.

Erdoğan kısa bir süre için ABD’de yaşamış, daha sonra Yabancı Damat dizisi için Türkiye’ye geri dönmüştür. Bugüne kadar çeşitli televizyon kanallarında oyunculuk ve sunuculuk yapmış; filmlerde rol almıştır.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı