Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ünlü isimler, Akademisyenler için söyleyecek!

Ünlü isimler, Akademisyenler için söyleyecek!

Kültür Sanat

Ünlü isimler, Akademisyenler için söyleyecek!

OHAL ilanı sonrasında çıkartılan kanun hükmünde kararname(KHK)’ler ile meslekten ihraç edilen akademisyenler için, ünlü oyuncular Kadıköy Sokak Akademisi Festivalinde şarkı söyleyecekler.

KHK’lar ile akademsiyenlerin meslekten çıkartılması uzun süre kamuoyunu meşgul ederken, akademisyenlerin meslekten atılmasına bir tepki de ünlü sanatçılardan gelecek.

Kadıköy Sahne’de gerçekleşecek olan Kadıköy Sokak Akademisi Festivali’nde Alican Yücesoy, Barış Atay, Burçak Çöllü, Deniz Celiloğlu, Engin Alkan, Erol Ozan Ayhan, Funda Eryiğit, Pınar Yıldırım ve Yiğit Sertdemir sahne alarak, şarkı söyleyecekler.

Festival’de toplanan tüm gelirler, festivalde eğitim veren Barış Akademisyenlerine verilecek. Ünlü isimlerin sahne alacağı gecede ise sunuculuğu Aslı Altaylat üstlenecek.

Sanatçılar Akademisyenler Söylüyor adı verilen konser, 9-14 Nisan arasında, 9 Nisan’da olanı Atölye’de, 10-14 Nisan arasındakiler ise Kadıköy Sahne’de verilecek.

Gecenin biletleri www.biletix.com adresinden alınabilecek.


Muğla Marmaris'te yaşıyorum. Uzun yıllardır profesyonel olarak web yöneticiliği ve çeşitli platformların editörlüklerini üstlendim. Dürüst, ilkeli ve etik habercilik en önemli kriterim olup, sizlere içerik kapsamımız dahilinde en güncel haberleri sunmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı