Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ünlü diyetisyene soruşturma şoku

Ünlü diyetisyene soruşturma şoku

Yaşam

Ünlü diyetisyene soruşturma şoku

Sosyete’nin çok önemli isimlerinin yaşam koçluğu ve diyetisyenliği yapan ancak bunun için yasal anlamda gereklilikleri karşılayan diploması ve/veya belgeleri olmayan Şeyda Coşkun’a soruşturma açıldı.

Diploması olmaksızın danışanlarına diyet uygulatan, bu nedenle Sağlık Bakanlığına tekrar ve tekrar şikayet edilen Şeyda Coşkun soruşturma şoku yaşıyor.

Ünlü isimlere diyet programı hazırlayan, uçuk rakamlarda elde ettiği kazançlarla gündeme gelen Şeyda Coşkun, bu mesleği diploması ile yapan diyetisyenler tarafından defalarca şikayet edilmişti.

Başbakanlık İletişim Merkezi (BİMER)’ne şikayet edilen Şeyda Coşkun’un, yapılan araştırma neticesinde yetkisiz bir şekilde bu hizmeti verdiği tespit edildi.

Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi Bölümü diplomasından başka, verdiği hizmet ile ilgili bir belgeye sahip olmayan Coşkun daha önce, Şeyda Coşkun; Gülben Ergen, Hacı Sabancı, Derya Baykal, Gülşen, Derya Şensoy, Hadise, Büşra Pekin gibi isimlere danışmanlık hizmeti vermişti.

Danışanlarından, danışmanlık ücreti olarak 3 bin dolar alan Coşkun’un, aylık kazancının 200 bin lira gibi astronomik bir rakam olduğu iddia ediliyor.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Yaşam

Yukarı