Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ünlü diyetisyene soruşturma şoku

Yaşam

Ünlü diyetisyene soruşturma şoku

Sosyete’nin çok önemli isimlerinin yaşam koçluğu ve diyetisyenliği yapan ancak bunun için yasal anlamda gereklilikleri karşılayan diploması ve/veya belgeleri olmayan Şeyda Coşkun’a soruşturma açıldı.

Ünlü diyetisyene soruşturma şoku

Diploması olmaksızın danışanlarına diyet uygulatan, bu nedenle Sağlık Bakanlığına tekrar ve tekrar şikayet edilen Şeyda Coşkun soruşturma şoku yaşıyor.

Ünlü isimlere diyet programı hazırlayan, uçuk rakamlarda elde ettiği kazançlarla gündeme gelen Şeyda Coşkun, bu mesleği diploması ile yapan diyetisyenler tarafından defalarca şikayet edilmişti.

Başbakanlık İletişim Merkezi (BİMER)’ne şikayet edilen Şeyda Coşkun’un, yapılan araştırma neticesinde yetkisiz bir şekilde bu hizmeti verdiği tespit edildi.

Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi Bölümü diplomasından başka, verdiği hizmet ile ilgili bir belgeye sahip olmayan Coşkun daha önce, Şeyda Coşkun; Gülben Ergen, Hacı Sabancı, Derya Baykal, Gülşen, Derya Şensoy, Hadise, Büşra Pekin gibi isimlere danışmanlık hizmeti vermişti.

Danışanlarından, danışmanlık ücreti olarak 3 bin dolar alan Coşkun’un, aylık kazancının 200 bin lira gibi astronomik bir rakam olduğu iddia ediliyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Yaşam

Yukarı