Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ünlü çift’ten bir kez daha ayrılık haberi

pelin öztekin ve kıvanç baran arslan ayrıldılar

Magazin

Ünlü çift’ten bir kez daha ayrılık haberi

Hayat Şarkısının başarılı oyuncusu Pelin Öztekin ile Güldür Güldür oyuncularından Kıvanç Baran Arslan çifti yine ayrıldılar.

Ünlü oyuncu Rasim Öztekin’in kızı Pelin Öztekin ve kendisi gibi komedyen olan rol arkadaşı Kıvanç Baran Arslan ile 3 yıl önce bir ilişki yaşamaya başlamışlardı. Geçtiğimiz aylarda nişanı atarak, hayatımı yaşamak istiyorum diyen ve Arslan’dan ayrıldığını belirten Öztekin, daha sonra sosyal medya hesabından barıştıklarını duyurmuştu.

Kısa bir süre önce ilişkimizde her şey yolunda, yaz’a düğün yapmayı düşünüyoruz diyen çiftten bir ayrılık haberi daha geldi ve bu sefer ise ilişkiyi sonlandıran tarafın Arslan olduğu söyleniyor. Bu kararın ardından sosyal medya hesaplarında birbiri ile olan fotoğrafları silmeleri ve takip etmeyi bırakmaları da ayrılığın gerçekleştiğini destekliyor.

(Haberturk)


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı